U SHIT FLM MERR JEP.AL(AUTO FLORI)

Shitet nga: AUTO FLORI 05 Shk 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Durrës
RENAULT KANGO 1.5 DCI NAFTE
-VITI I PRODHIMIT 2004
-160MIJE KM ME ORIGJINALE(me liber servisi)
- Kambio MANUALE
- Ngjyrë metalizato,
-KONDICIONER,
-)KASETOFON ORIGJINAL I RENOS,
- 2xhama elektrike ( para),
-PASQYRA ELEKTRIKE & ME NGROHJE & ANTI VERBUESE
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, ,
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi
-6 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT
-SENSORE SHIU & DRITE
-2 Çelësa ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA
-Gome rezerve+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Goma të sapovendosura(80%)
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,
-------- CMIMI I DISKUTUESHEM-------------
0682046441
0695223320
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim