U SHIT FLM MERR JEP.AL,(AUTO FLORI)

Shitet nga: AUTO FLORI 21 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Durrës
OPEL ZAFIRA 2.0 NAFTE 6+1 VENDE
-VITI I PRODHIMIT 2003
-163 MIJE KM ME ORIGJINALE
- Kambio MANUALE,
- Ngjyrë GRI metalizato,
-KONDICIONER,
-)KASETOFON ORIGJINAL I OPELIT
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
- 4 xhama elektrike ( para dhe mbrapa elektrikë),
-PASQYRA ELEKTRIKE & ME NGROHJE & ANTI VERBUESE
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, ,
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi
-6 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT
-SENSORE SHIU & DRITE
-2 Çelësa ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA
-Gome rezerve+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Goma (70%)
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR
Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,
-------- CMIMI I DISKUTUESHEM-------------
0682046441
0695223320
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim