U SHIT FLM MERR JEP.AL,(AUTO FLORI)

Shitet nga: AUTO FLORI 12 Jan 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
FORD FUSION 1.4 NAFTE
-VITI I PRODHIMIT 2003-dale n pune n 2004
-125MIJE KM ME ORIGJINALE(me liber sherbimi)
- Kambio AUTOMATIKE,(TIP TRONIC)
- Ngjyrë GRI metalizato,
-KONDICIONER,
-)KASETOFON ORIGJINAL I FORDIT,
- xhama elektrike ( para dhe mbrapa elektrikë),
-PASQYRA ELEKTRIKE & ME NGROHJE & ANTI VERBUESE
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi
-6 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT
-SENSORE SHIU & DRITE
-Çelësa ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA
-Gome rezerve+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Goma të sapovendosura(80%)
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA E PERDORUR NGA NJE PERSON
Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,
-------- CMIMI I DISKUTUESHEM-------------
0682046441
0695223320
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim