U SHIT FLM MERR JEP--Reno Clio benzin -05 Targa AA

Shitet nga: ERJONI 03 Sht 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Reno Clio 1.2Benzin
Viti prodhimit 2005
Makina ka 2290000 Km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni.
ABS SRS ESP 2 xhama 2 pasqyra elektrike hapje mbyllje elektronike kondicioner kasetafon original me komando ne timon.Letra te gjitha te paguara Targa AA.
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Te gjitha sherbimet e kryera.Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi 2900 Euro i diskutueshem ose nderrohet
0682014063-WHATSAPP
0696335999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim