U SHIT FLM MERR JEP--Mercedes C 220 cdi -03 Targ..

Shitet nga: ERJONI 30 Sht 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Mercedes Benc C-Class 220 CDI avangard
Viti Prodhimit Dhjetor 2003
Makina ka178000 Kilometra ORIGJINALE,mund ta kontrolloni ku te doni
ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike kamio automatike+tronik komando ne timon limitator shpejtesie klima tronik disqe alumini ,drita kseno perde anesore dhe mbrapa origjinale sendilje elektrike dhe me ngrohje.Letra te gjitha te paguara deri 16 prrill 2016 Te gjitha sherbimet e sapo bera .Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi 5300 Euro i diskutueshem ose nderrohet
Cel-069 63 35 999
Cel-068 20 14 063-WHATSAPP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim