U SHIT FLM MERR JEP-- VW Passat 1.9 TDI -03 Targ..

Shitet nga: ERJONI 03 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   5 300 LEK

Komuna: Durrës
Shes VW PASSAT 1.9 T-DI(E Kuqe) NAFTE HIGHLINE-EXECUTIVE NAVIGATOR
-VITI PRODHIMIT 2002, -MODEL 2003
-sensor parkimi original
- Kambio AUTOMAT, PILOT AUTOMATIK,Ngjyrë ZEZE METALIXATO,
-komanda ne timon
-Klima DIGITALE - BIZONE,
-TAPICERI HIGHLINE mershini+kamosh
-baxha xhami
xhamat TE zinje origjinal
-RADIO - BORD KOMPJUTER
-FENERE ME LUPA & FENERE MJEGULLE +xseno
-Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,
-SEDILET E PARA ME NGROHJE, Armrest , Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi Elektrike,Sediljet e pasme të palosshme,kroskot druri Cmimi 5300 Euro i diskutueshem ose nderrohet
Cel-069 63 35 999
Cel-068 20 14 063-WHATSAPP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim