TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE AUTOMATIKE EKONOMIKE -05

Shitet nga: kler1990 01 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla
Shes TOYOTA COROLLA 4-4D-KLIMA
-1.4 NAFTE
-VITI PRODHIMIT 2005
-148320,
-Kambio AUTOMATIKE,
-Ngjyrë MJALTI metalizato,
-KONDICIONER
-TOYOTA RADIO-CD
- 5 VENDE
-Xhama elektrike
-PASQYRA ELEKTRIKE & ANTI VERBUESE
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa
-4 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-5 PORTA
-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT & I VESHUR ME LEKURE
-Çelësa ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme,
-E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Disqe 15 inches te Markes ``TOYOTA ``, Goma të sapovendosura(80%) - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar . SIGURACION + TARGA +TAKSA TE PAGUARA PER 1 VIT
***********CMIMI I DISKUTUESHEM**************
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim