Toyota 4-Runner dizel -90

Shitet nga: Vani 19 Nën 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim