Toyota picnic -98

Shitet nga: Bledi 11 Krr 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

978 EUR

Komuna: Durrës
shitet per arsye mos perdorimi ka nje problem ne motorr ka keputur rripin,Makina esht 4+1 por ka 2 sendile te tjera qe behet dhe 6+1 nderrim i mundshem.
ne marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim