Toyota carina -98

Shitet nga: arjan 27 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Durrës
toyota carina 1.6 cc benzin ne gjendje te shkelqyer kondicioner xama elektrik mbyllje qendrore disqe alumini marmite sportive shum e paster si nga brenda dhe nga jeshte.e gatshme per cdo lloj prove............e theksoj qe makina eshte pa dokumenta 400 ero 0685023000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim