Toyota Yaris VERSO benzin -01

Shitet nga: Ymer 13 Dhj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Durrës
Toyota Yaris Verso 2001
ne gjendje shum te mire vizuale dhe teknike
e sapo ardhur me dogane te paguar e pa targuar
ngjyre gri(floriri) shum e bukur dhe e paster
makina eshte autoveture njekohesisht e pershtatshme dhe per transport malli gje qe e ben te mundur tipi i karrocerise qe ka..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim