Tata pick up 2.2 Diesel -09

Shitet nga: Miri 09 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Durrës
Tata Pick-up 2.2 Dicor xenon,Diesel
Kamio Manuale,full opsion xhama elektrik,kondicioner,csenin,ngjyre e bardhe
150.000 km,ne ggjendje te shkelqyer me servise te kryera ne itali sapo e targuar me dogan dhe letra per 1 vit,
Goma te reja etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim