Suzuki Splash 1.0 benzine -10 U SHIT

Shitet nga: Dauti Garage 07 Krr 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Splash
Makina eshte ne gjendje shume te mire,shitet per arsye mosperdorimi,dokumenta te paguara dhe per 1 vit,disqe 16,super ekonomike me 3 pistona,komanda ne timon,kondicioner...20 mij km
dauti garage
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim