Super Ekonomike Renault Scenic 1.6 Benzin+gas

Shitet nga: Renault benzin Gas 19 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
Renault scenic 1.6 benzin gas , Impiantin e gazit e ka te montuar nga fabrikat e LPG ne itali ,,
Makina esht ne gjendje te perkryer shum ekonomike dhe e rehatshme
Konsumin ne gas e ka 8 Litra GAS per 100km ne autostrad me prov .
impianti esht ne certifikat italiane dhe esht ne lejen e qarkullimit ... ,,,makina ka 197000 kilometra origjinale ,,,

OpsioN
Kondicioner , Timon me levizje , butonat e Rd ne Timon, ABS , ESP , 2 xhamat e par elektrik , 6 Airbag , Timon hidraulik , Radio Origjinal , 2 celsa origjinal me cip . Disqe alumini t Origjines , Goma 60% , Boja Origjinale dhe shum e paster . taksa Siguracion te paguara per 1 vit ,, cmimi me pak toleranc ,...
makina n gjendje te perkryer
e Gatshme per xhdo lloj Prove

cel > 0695524932 club
0693069111 club
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim