Smart for two 800 Diesel

Shitet nga: Lazi 18 Nën 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet Smart me 2 vende 800 cc I vitit 2003, ngjyrë e kuqe me të zezë. Në gjendje perfektë.
Me targa shqiptare dhe me taxa e siguracion të paguar deri në Maj 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim