Smart ForTwo benzin -01

Shitet nga: Bani 10 Nën 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Me kondicioner dhe motorrin e ka te nderruar para 3 muajsh..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim