Shitet Fiat Stilo 1.9 NAFT...2.000 EURO...I DISK..

Shitet nga: Majlind 03 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet fiat Stilo e vitit 2002...1.9 jtd, xhama elektrike,pasqyra elektrike,klima tronik,airbag,abs.srs,asr.Letrat i ka te pagujtme deri ne Qeshor 2015.Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike.Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove...Cmimi 2.000 euro.....i DISKUTUSHEM.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim