SHITET OSE NDERROHET LANCIA THESIS 2.4 JTD -03 F..

Shitet nga: Alvi 31 Tet 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Durrës
SHITET LANCIA THESIS VITI 2033 MOTORR 2.4 JTD NAFTE. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE PUNE. ESHTE FULL OPTIONS SEDILJE LEKURE NGJYR BEZH ME NGROHJE, XHAMAT E PASEM TE ERRET ME NUANCE BLU ORIGJINAL PERDE ORIGJINALE ELEKTRIKE, KAMIO AUTOMATIKE, KLIMA 2 ZONALE, PASQYRA ELEKTRIKE, SENSOR SHIU DHE DRITASH,DRITA KSENO OROGJINALE ME POZICIONIM SIPAS TERRENIT, LARJE FENERESH, NAVIGATOR ORIGJINAL PLUS BAGAZHIER ME 6 CD, TELEFON, ABS, ESP,ASR,AIRBAG, ME PAK FJAL ESHT FULL
MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE DHE ME LETRA TE PAGUARA

SHITET OSE NDERROHET ME MAKIN TJETER VITI 2003 E SIPER MUNDSISHT ME KAMIO AUTOMATIKE

CMIMI I DISKUTUESHEM

NR CEL : 0696160407
0664050056
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim