S320 CDI -05

Shitet nga: Aldo 10 Gsh 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 200 EUR   9 500 EUR

Komuna: Durrës
S-320 CDI viti prodhimit 2005 me dogan dhe targa shqiptare,e ardhur nga gjermania ne 2014.Makina eshte ne gjendje prefekte si motorrike xhenerike dhe fizike.Shume I vecante.. Super full,xenon big xenon. Disk tronik,sobe,pilot automat,timon drruri,sensor para mbrapa,dvd,karikator 8 cd,navigator,lungo,sendiljet me fryrje,ngrohje ftohje,baxha,tavan kamosh,perde orgjinale ansore dhe mbrapa,disje orgjinale te w12 kromi.luk w12 super full nafte 320 CDI !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim