Renault Scenic ne gjendje shum te mire -02

Shitet nga: Ladi 09 Dhj 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 999 EUR   2 299 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Makina eshte ne gjendje shum te mire e perdorur vetem nga 1 person me te gjitha opsionet si air condicionuar xhama elektrik 6 airbag dhe shum te tjera me te gjitha sherbimet e kryera rrip motori vaji dhe te gjitha filtrat te porsa nderruara letrat e prera deri ne Maj 2016.vetem telefonata serioze ju lutem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim