Renault Scenic 1.9 nafte -01

Shitet nga: makina_durres 13 Dhj 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
shitet renault scenic 1.9 nafte e vitit 2001 me dokumenta te rregullta deri ne prill 2016 makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dhe gati per cdo prove tapiceria dhe karroceria jane ne gjendje te paster si dhe gomat jane te reja 90% cmimi 2300 euro I diskutueshem

tipi: monovolum
ftohja: kondicioner
karburanti: nafte
kambio: manuale
airbag: shoferi dhe pasagjeri
audio: radio,cd mp3 aux
ABS:ABS
xhamat: elektrike
mbyllja: me pult
fener antinebie: po
konsumi:5.5-6 litra per 100km
vendodhja: durres
tel 0696726264
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim