Renault Megane -03 .1.9 dci me targa

Shitet nga: auto Soni 11 Gsh 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Reno megan 1.9 ne gjendje prefekte me taksa te mbaruara me kseno origjinale cemim 2000 eur i diskutushem dhe mundesi nderrimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim