Renault Laguna -03dci me dogan marsh 6+1

Shitet nga: auto Soni 21 Shk 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet reno laguna 1.9 dci e vitit 2003 ne gjendje te mir mekanike dhe xhenerike kamje manuale marshe 6+1 hapje bagazhi me dy pozicjone...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim