Renault Clio 1.2 benzin -00

Shitet nga: Pajtim 14 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet ose mundesi ndrimi Renault Clio 1.2 Viti prodhimit 2000.
4 gomat e reja,Korp Llamell te reja.
Eshte shum e paster si brenda ashtu dhe jasht.
Makina gjendet ne Kosove per momentin,
Eshte ne gjendje te rregullt.
Siguracion 1 vit deri me 03.11.2016.
Bëjë ndrrim me:
Golf 4 1.9TDI.

Per me shum kontakoni per mes imelles ose tel viber +37745611080
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim