Renault Clio -01

Shitet nga: bledi 24 Nën 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
shitet renault clio viti 2001 gjendje te mir motorrike dhe xhenerike xham me sensor shiu drita automat condicioner abs air bag
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim