Renault scenic 1.9 dci -01

Shitet nga: amarildo 27 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike vaj dhe filtra te nderruara .eshte me navigator te vetin origjinal te gjitha sherbimet e kryera .eshte me dy hapje nga lart.makina eshte me dokumenta te rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim