Renault clio viti 2001 diesel,kambio manuale me ..

Shitet nga: mentor 08 Krr 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shes Renault clio diesel viti 2001 ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorrike ,me kondicioner ,xhama elektrike pasqya elektrike timon te rregjistrueshem,dokumentat te gjitha ne rregull me targa te reja makina eshte punuar vetem nga nje person .Eshte mbajtur me shume kujdes .Shitet per arsye personale.Eshte e bler ne itali dhe e punuar verem 2 vjet ne Shqiperi nga vetem une.Cmimi eshte i padiskueshem 2600 Euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim