Renault Scenic megane dizel -01

Shitet nga: Seli 07 Tet 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   2 200 LEK

Komuna: Durrës
Renault Senice viti 2001 Motorr 1.9 Nafte
dogane dhe letra te rregullta
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike dhe mjaft ekonomike ne konsum
Makina disponon dhe disa dhoje opsionesh
214000 km
1.Kambjo manuale
2.Kondicioner
3.Airbeg
4.Abs
5.Radio cd
6.Xhama dhe pasqyra elektrike
7.Dy celsa me pult original
8 kompjuter bordi

2200 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim