Renault Scenic benzin -gaz

Shitet nga: eri 09 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   1 600 EUR

Komuna: Durrës
Renault Grand Scenic benzin+gaz . Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mororrike,si ne foto, eshte model monovolume, mbyllje qendrore . Dokumentacion te paguar deri ne qershor 2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim