Renault Scenic 1.9 dci -01

Shitet nga: amarildo 11 Tet 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryeraa me dokumenta te rregullta dogan e paguar.full
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim