Renault Megane dizel -04

Shitet nga: Nori Cakoni 13 Tet 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Durrës
Reno megane viti 2004 nafte ne gjendje shum te mire me sensor dritash dhe fshiresesh xahmash radio cd goma te reja disqe alumini me targa shqiptare e ardhur nga jashte ne maj te 2014 taksa deri ne maj te 2015 me liber sherbimesh me komanda te timoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim