Renault Megane Cabrio 1.5 Diesel 2006 -06

Shitet nga: Erion 16 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Durrës
Mjeti esht ne gjendje shume te mire... motorri pa asnje difekt, serviset jane bere gjithmone rregullisht per ndrrimet e filtrave dhe kontroll fizik.. Per shum informacione te tjera mund te me kontaktoni me eMail ose me numrin e telefonit...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim