Renault Laguna 1.9 Nafte -02

Shitet nga: Nardi 19 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorrike.Eshte ekonomike.
Shitet per arsye mosperdorimi per arsye se eshte makine e dyte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim