Renault Kangoo dizel -01

Shitet nga: armando rama 11 Nën 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Durrës
reno kangoo e 2001 motor 1.9 (nafte) me dogan te paguar me sendile mbrapa me kondisioner airbag me gjendje shume te mir xhenerike dhe motorike me km te vetat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim