Renault Grand Scenic 1.6 benzin -00

Shitet nga: Bledi 07 Gsh 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
R E N A U L T S E N I C E
Viti prodhimit 2000, Motorr 1.6 16valvula Benzin +Gaz

Makina eshte shum e mbajtur si nga jasht ashtu dhe nga Brenda

Makina I ka te gjitha sherbimet e kryera ne servis, eshte mjaft e rehatshme per udhetime te gjata.

Makina eshte me dokumentacione te rregullta Brenda dhe jasht Shqiperise

MAKINA DISPONON DHE DISA DHOJE OPSIONESH:

• Kambjo automatike

• Kondicioner

• Airbeg 4

• Abs

• Kompjuter bordi

• Pasqyra elektrike

• Xhama te 4 elekrik

• Celsa me pult original 2

• Radio CD me komanda tek timoni

• Tapiceria nga brenda eshte ngjyr kafe e erret

• Ngjyra makines nga jashte eshte jeshile perl

• Disqe alumini

• Goma te Reja (sapo jane nderruar)

• Inpjanti Gazit eshte I markes Landi Renzo

Makina eshte shum ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim