Renault Clio 1.9 diesel -01

Shitet nga: Mentor Guza 23 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Durrës
Renault Clio 1.9 diezel, prodhimi 2001, ngjyra gri, 5 dyer, kambio manuale, cd player, komandim i radios ne timon, kondicioner ne gjendje shume te mire, gjendja motorike dhe xhenerike perfekte, e blere ne Itali dhe e perdorur vetem nga nje person ne Shqiperi per 2 vjet. Shitet vetem per arsye emigrimi. Me dokumenta te rregullta, siguracion, kolaudim, etj. Te interesuarit te marin ne cel deri ne oren 2, ose te shkruajne msg pasdite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim