Renault Clio 1.5 diesel -04

Shitet nga: Titi 07 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Durrës
Shes Renault Clio 1.5 nafte me dogane te paguar ne gjendje shum te mire si motorrike dhe xhenerike...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim