Renault Clio 1.4 benzin -01

Shitet nga: Luli 09 Dhj 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike.1.4 benzin.5porta.e gatshme per cdo lloj prove.me dogane.per me teper me kontaktoni ne tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim