Renault Clio 1.2benzin -96

Shitet nga: renault 10 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Renault Clio.
Viti i prodhimit 1996.Motorr 1.2 benzine.Makina eshte ne gjendje te mire pune.Taksat i ka te paguara deri ne 12/5/2015,pervec siguracionit qe ka mbaruar.Makina ka nevoj vetem per nje grup timoni ,sepse aktuali ka rrjedhje.Jam interesuar dhe kushtojne reth 70 deri ne 90 mij leke.Makina shitet per arsye mosperdorimi sepse kam blere makine tjeter.
Vetem te interesuar serioz.

Cmimi:1000 euro.

Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim