Renault Clio 1.2 benzin -01

Shitet nga: Bruno 02 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte gati per cdo lloj prove. Ka 4 porta, kondicioner, 4 airbag, benzin+ gaz. Me 10.000 gaz ben 150 km. Super ekonomike. Me letra dhe sherbime te sapo bera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim