Renault Clio 1.2 Benzin -04

Shitet nga: Arsi 18 Maj 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 LEK   270 000 LEK

Komuna: Durrës
Ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike.
Shume ekonomike si makine.
Me letra te paguara deri ne Maj 2015

Per me shume kontaktoni ne : 0674742848 ose 0692466022
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim