Renault Clio -00

Shitet nga: erdi 11 Krr 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Durrës
Makina ka 2muaj qe ka hardh nga italia me letra te prera deri ne prill te 2015 . Me sherbime te kryera vaj filtra bateri te re. Makina eshte ekonomike dhe ne gjendje shume te mire. 1400euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim