Range Rover Sport dizel -07

Shitet nga: Sport 02 Dhj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 500 EUR

Komuna: Durrës
Range Rover Sport 2.7, viti 2007, ngjyre blu, disqe 20, sallon lekure, 178000KM, 2 pale celesa, i sapo targuar, taksa dhe siguracion 1 vjecare. Cmimi 19500Euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim