Range Rover 3.0 diessel -05

Shitet nga: Niku 22 Nën 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Durrës
Range Rover Vogue viti 2004 e sapoarrdhur nga anglia me dokumenta te rregullta shqiptare deri ne Nentor 2015, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Cmimi 11 500 Euro i diskutueshem per te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr. e tel. 067 39 07 165
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim