RENAULT SCENIC 1.6 BENZIN -00

Shitet nga: rremzi 14 Maj 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Durrës
Shitet, RENAULT SCENIC station wagon, 1200 cc, 110.151 klm., viti i qarkullimit 8/1999, ngjyrë blu e erret, fenerë Xenon, në gjëndje shumë të mirë, benzinë, radio-cd,service xhenerik+liber service, kondicioner 2 zonal, airbags shoferi-pasagjeri, pasqyra elektrike, immobilizer, celësa elektrik, sistem alarmi, catalytic, xhama elektrike, timon elktrohidraulik, GPS, ABS, cruise control, ESP, manuale, rruhet në garazh, cmimi 270000 e diskutueshme, tel 0692399803 07:00 - 24:00
Modeli: RENAULT SCENIC
Kubik: 1200
Viti i Qarkullimit: 1999
Kilometra: 110
Dritare Elektrike: Po
Pasqyra Elektrike: Po
Celsa Elektrikë: Po
Rajoni: SHQIPËRI ....
Makina me targa te reja AA961 EV ... letrat dhe taksat te paguara deri ne fund te nentorit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim