RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE -06

Shitet nga: Nandi 04 Tet 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje perfekte si jashte dhe brenda. Sherbimet jane kryer para disa ditesh me date 10/09/2014..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim