Peugot 206 1.6 dizel -05

Shitet nga: DANI-111 16 Nën 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Durrës
peugot 206 me naft1.6HDI VITI 05-06 kondicioner airbag disje alumini me goma te reja makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike eshte makin qe ka pasur perkujdesje ne perdorim dhe ne sherbime cel: 069 81 80 716.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim