Peugot 206 2.0hdi -00 diesel

Shitet nga: Flori 04 Gsh 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
Peugot 206 hdi 2.0 nafte e sapoardhur nga zvicra
Ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike
Me targa te sapo bera siguracion
Shum ekonomike
Me condicioner
Cmimi 2300 euro i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim