Peugeot 207 dizel -10

Shitet nga: Fjoralba Gashi 06 Dhj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207
Shitet peugeot 207 2010.. 63000 km.. E mbajtur ne gjendje shum te mir e pa gervishtur, tapiceri shum e paster.. Te gjitha sherbimet e kryera.. Shum ekonomike.. Kompiuter bordi... Butona te timoni.. Kondicioner.. Xhama elektrik.. Taksa te paguara.. Shitet per arsye mosperdorimi.. Cmimi i arsyshem dhe i diskutushem.. Ndrrohet me e-class, c-class, seria 5, passat, mbi 2005.. Automat..makina esht ne gjendje perfekte dhe shum ekonomike ju lutem pres vetem telefonata Serioze..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim