Peugeot 605 diesel -99

Shitet nga: Klajdi 29 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes peugeot 605 ngjyre gri shum komode kambio automatik,makina esht ne gjendje te mire , abs kondicioner,cmim i diskutushem..pranoj dhe nderrim me makine.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim